ÖNERİ

Gelin Set Seçiminde Püf Noktalar

Engagement ring in cafe
Written by egramaltin

Yeni bir hayata başlangıç yaparken giydiğiniz gelinlik kadar kullandığınız gelin seti de çok önemlidir. Söz konusu düğün günü olduğunda her ayrıntının ayrı bir önemi bulunur. Set seçimi için gelinlik modeli ve gelin saçı modelini göz önünde bulundurmanız ve bunların modelleri ile uyumlu setler almanız gerekir. Model konusunda karar verdiğiniz zaman geriye sadece hangi taşı tercih edeceğiniz kalır.Biz bu duruma kolaylık getirerek Online Mağazamızda 1000’lerce çeşit sunarak seçeneklerinizi belirlemenize yardımcı oluyoruz.

 

Pırlanta gelin setleri

Straplez gelinlik giyecekseniz, sade bir makyaj ve abartısız bir şekilde omuzlara dökülen bir model kullanacaksanız set seçiminde pırlanta setlere yer vermeniz faydanıza olacaktır. Düğüne damgasını vuracak olan bu modeller sayesinde dikkatleri üzerinize çekme konusunda sizin için en özel olan bu günde sıkıntı yaşamak zorunda kalmazsınız. Pırlantalar her zaman aşkın sembolü olarak karşımıza çıktığından dolayı düğünde takacağınız pırlanta setler de yaşadığınız aşkın sembolü olarak görülecektir.

pırlantaset

Elmas gelin setleri

Vintage model gelinlik tercih ettiyseniz ve bu tarzın sizi anlattığına inanıyorsanız setinizde elmas setlerin ağırlığını üzerinizde taşımanız faydanıza olacaktır. Saflığı ve sevgiyi temsil eden elmaslar özellikle yuvarlak ve eskitilmiş setlerde oldukça zarif görünüyor. Eğer bir kır düğünü yapmayı planlıyorsanız kesinlikle tercihinizi bu gelin setlerinden yana kullanmanız gerek demektir. Üstelik farklı renkleri bulunabildiğinden hemen her gelinlikle de uyum gösterebilmesi mümkündür.

elmasset

İnci gelin setleri

Düğünlerde takı olarak en çok tercih edilen ve gelinliğinizin zarafetine zarafet katacak olan inci setler her gelinliğe uyduklarından dolayı rahatlıkla kullanılabilirler. Hatta renkli gelinlik modelleri için de kullanımı oldukça rahat olan bu setler beyaz, kırık beyaz ya da fil dişi renklerinde olabiliyorlar. Bu modelin en çok tercih edildiği gelinlik modelleri için V yaka gelinlikleri örnek verebilmemiz mümkündür.

inciset

14 Ayar gelin setleri

Tartışmasız en çok tercih edilen set grublarının başında gelir. Çok fazla model ve seçenek bulabileceğiniz ürün yelpazesinde her kişiye ve her zevke hitap ederek her gelinliğe göre model bulabileceksiniz. Set göre gelinlik almak istemiyorsanız tercihiniz 14 ayar setlerden yana kullanabilirsiniz.

14ayarset

About the author

egramaltin

Leave a Comment