ÖNERİ

Hediye Seçim Rehberi

Hediye Rehberi
Written by egramaltin

Hediye Rehberiniz

Hediye seçimi zor iştir, biliriz. Bu nedenle, kız arkadaşıma, babama, kardeşime, erkek arkadaşıma, anneme, patronuma ya da iş arkadaşıma ilginç bir hediye arıyorum diyenlerin işlerini biraz daha kolaylaştıracak bir rehber oluşturalım istedik. Ayrıca, bu rehber size hediye önerilerinde bulunmak yerine size ilham vererek, sevdiklerinizi en mutlu edecek hediyeyi bulmanızı sağlasın dedik. Hadi başlayalım…

1-Bütçenizi Belirleyin

Öncelikle işe bütçenizi belirleyerek başlayın. Her fiyat aralığında, sevdiğiniz insanı etkileyecek bir hediye bulabilirsiniz. Eğer işe belirli bir bütçe belirleyerek başlarsanız, o bütçe dışında kalan seçenekleri eleyeceğiniz için, yüzlerce ürün arasında kaybolmadan kolayca bir tercih yapabilirsiniz. Böyle bir durumda hem kendinizi üzmemiş hemde bütçenize göre özel bir ürün seçme şansına sahip olma imklanınız olacak

2-Amacınızı belirleyin.

Nişanlınıza almak istediğinizi varsayalım. Muhtemelen yaşadığınız anı ömür boyu hatırlatacak bir hediye arıyor olacaksınız. Bu durumda, gelin adayımız için sürekli yanında taşıyacağı şık bir yüzük iyi bir seçenek olacağı gibi; damat adayımız için de güzel bir bileklik gayet hoş olacaktır.

Hediyeniz neyi amaçlıyor? Sevdiğinizi güldürmeyi mi, ona teşekkürlerinizi sunmayı mı yoksa ona bir konuda yardımcı olmayı mı?

Bizim işimiz gücümüz altın olduğu için size biraz masraf yaptıracağız sanırım 🙂

3-Alacağınız kişinin tarzına odaklanın

Sevgiliniz için heyecan verici bir ürün mü arıyorsunuz. Muhtemelen onu çok iyi tanıyorsunuz ama yine de kendinize şu soruları sorarak, aklınızda onun hakkında daha net bir profil oluşturabilirsiniz? Sevgiliniz günün her anında neşeli midir yoksa anlık sıkıntılar onu çok mu strese sokar? Koşmak, yüzmek gibi hobileri var mıdır? Altın‘a özel bir ilgi duyar mı? Dekoratif ürünleri sever mi? Kullandığı ürünlerde öncelikle fonksiyonelliğe mi bakar?

Şu andan itibaren uygun hediyeyi bulmuş olabilirsiniz. Biz yine de devam edelim 🙂

Siz bunları düşünürken bizde yine alternatif olarak sizlere birkaç öneride bulunalım. Amaç illaki pahalı hediye almak değil tabiki küçücük bir yazı veya mesajlada onlara mutluluk katabilirsiniz.

hediye

Hala aklınızda birşeyler canlanmadı mı?

Sevgilinize,Nişanlınıza,Annenize,Babanıza,Kardeşinize…

Tria Pırlanta

Anneme Kolye

Kardeşime

About the author

egramaltin

Leave a Comment